Scroll progress (8.2.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Submit
cs: Odeslat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Negate
cs: Negovat

en: Negate the condition
cs: Negovat podmínku
