Scroll progress (8.2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Submit
fi: Lähetä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Element
fi: Elementti

en: Request Path
fi: Kutsupolku

en: Negate the condition
fi: Käänteistä ehto

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
fi: Määritä sivut käyttämällä niiden polkuja. Syötä yksi polku per rivi. '*'-merkki on korvausmerkki. Esimerkkinä polku %user-wildcard on jokaisen käyttäjän oma sivu. %front on etusivu.
