Scroll progress (8.2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Submit
hu: Beküldés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Negate
hu: Negálás

en: Element
hu: HTML elem

en: Request Path
hu: Kérés útvonala

en: Negate the condition
hu: A feltétel negálása

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Például „%user-wildcard” az aktuális felhasználó minden oldalához. „%front” a címlapot jelenti.
