Scroll progress (8.2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Negate
hy: Ժխտել
