Scroll progress (8.2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Submit
id: Kirim

en: Enable
id: Aktifkan

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Negate
id: Meniadakan

en: Element
id: Elemen

en: Negate the condition
id: Negasikan kondisi

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan jalurnya. Masukkan satu jalur per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Jalur contoh adalah %user-wildcard untuk setiap halaman pengguna. %front adalah halaman depan
