Scroll progress (8.2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Submit
it: Invia

en: Enable
it: Abilita

en: Visibility
it: Visibilità

en: Negate
it: Negata

en: Element
it: Elemento

en: Request Path
it: Percorso della richiesta

en: Negate the condition
it: Nega la condizione
