Scroll progress (8.2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Submit
lt: Siųsti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Negate
lt: Paneigti

en: Element
lt: Elementas

en: Negate the condition
lt: Neigimo sąlyga
