Scroll progress (8.2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
