Scroll progress (8.2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Submit
ro: Trimite

en: Enable
ro: Activare

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Negate
ro: Neagă

en: Request Path
ro: Calea Cererii

en: Negate the condition
ro: Negați condiția

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ro: Specificați paginile utilizând căile acestora. Introduceți o cale pe linie. Caracterul „*” este un wildcard. Un exemplu de cale este %user-wildcard pentru fiecare pagină de utilizator. %front este prima pagină.
