Scroll progress (8.2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Submit
ru: Отправить

en: Enable
ru: Включить

en: Visibility
ru: Видимость

en: Negate
ru: Обратить

en: Element
ru: Элемент

en: Request Path
ru: Путь запроса

en: Negate the condition
ru: Инвертировать условие

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ru: Укажите адреса страниц. Укажите по одному адресу на строку. Знак '*' означает любой набор символов после него. Например, путь %user-wildcard страницы всех пользователей. %front - главная страница.
