Scroll progress (8.2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Negate the condition
th: จากเงื่อนไข
