Scroll progress (8.2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Enable
vi: Bật

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Element
vi: Phần tử
