scroll to top (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Position
et: Asukoht

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Display label
et: Kuva silt

en: About
et: Programmist
