scroll to top (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Position
eu: Kokapena

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Display label
eu: Etiketa erakutsi

en: About
eu: (r)i buruz
