scroll to top (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Label
hi: लेबल

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Position
hi: स्थान

en: Display label
hi: प्रदर्शन लेबल

en: About
hi: के बारे में
