scroll to top (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Position
ca: Posició

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: About
ca: Detalls
