scroll to top (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Position
el: Θέση

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Display label
el: Ετικέτα πεδίου

en: About
el: Περί
