scroll to top (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Position
lv: Pozīcija

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: About
lv: Par
