scroll to top (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Position
ro: Poziție

en: Display label
ro: Etichetă de afișare

en: About
ro: Despre
