Scroll To Top Button Page (2.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Position
da: Placering

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Display label
da: Vis etiket
