Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: On
ar: في

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Heading
ar: الترويسة
