Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Heading
az: Başlıq
