Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད
