Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Heading
ca: Capçalera
