Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Heading
cs: Záhlaví
