Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Heading
da: Overskrift

en: Paragraph
da: Afsnit
