Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Heading
de: Überschrift

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
