Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Heading
el: Επικεφαλίδα
