Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Custom
es: Personalizado

en: Heading
es: Encabezado

en: Paragraph
es: Párrafo
