Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Heading
et: Pealkiri
