Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Heading
fi: Ylätunniste
