Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Heading
fr: Entête

en: Paragraph
fr: Paragraphe
