Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Paragraph
gl: Parágrafo
