Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Heading
he: כותרת
