Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Heading
hi: शीर्षक
