Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Heading
hu: Címsor

en: Paragraph
hu: Bekezdés
