Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Custom
it: Personalizzato

en: Heading
it: Intestazione

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Paragraphs
it: Paragrafi
