Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Custom
ja: カスタム

en: Heading
ja: 見出し1

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
