Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
