Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Heading
lv: Virsraksts
