Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Heading
nl: Koptekst

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
