Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Heading
oc: Entèsta
