Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Paragraphs
pl: Akapity
