Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Custom
ru: Собственная

en: Heading
ru: Заголовок

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Paragraphs
ru: Параграфы
