Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Heading
sk: Nadpis

en: Paragraph
sk: Paragraf
