Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Heading
sv: Rubrik

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
