Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Heading
ta: தலைப்பு
