Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Heading
tr: Başlık

en: Paragraph
tr: Paragraf
