Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Heading
uk: Заголовок

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Paragraphs
uk: Абзаци
