Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Paragraph
vi: Đoạn
